Znamy wszystkich uczestników XV Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia

Znamy wszystkich uczestników XV Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia

28
0
PODZIEL SIĘ

Tradycyjnie już przed startem ligowych zmagań zostanie rozegrany Memoriał im. Arkadiusza Gołasia. W tegorocznym turnieju, który zostanie odbędzie się w dniach 18-20 października wystąpią czołowe zespoły PlusLigi, a zmagania po raz kolejny będzie gościła hala w Swarzędzu- Zalesewie. Wśród uczestników znaleźli się ONICO Warszawa, Jastrzębski Węgiel, Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz PGE Skra Bełchatów.

 

 

 

Emocji nie zabraknie

 

 

Memoriał Arkadiusza Gołasia rok rocznie gromadzi zespoły z PlusLigi, I Ligi oraz lig zagranicznych, a spotkania przynoszą wiele emocji. Podczas XV edycji turnieju o najwyższą dawkę emocji, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu ligowego, zadbają zawodnicy ONICO Warszawy, Jastrzębskiego Węgla, Aluronu Virtu Warty Zawiercie oraz PGE Skry Bełchatów. W zeszłorocznej odsłonie Memoriału zwycięstwo odniosła Stocznia Szczecin, która w finałowym spotkaniu pokonała zespół z Warszawy. Natomiast na czwartym miejscu uplasowali się zawodnicy zawierciańskiej drużyny. W tym roku podopieczni Andrei Anastasiego oraz Marka Lebedewa z pewnością będą chcieli poprawić zeszłoroczne rezultaty, a z nie mniejszymi oczekiwaniami przyjadą zespoły Jastrzębskiego Węgla oraz PGE Skry Bełchatów. Warto dodać, że XV Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia będzie ostatnim sprawdzianem dla wszystkich drużyn przed oficjalnym startem PlusLigi. Organizatorzy turnieju, oprócz sportowych emocji, przygotowali również wiele atrakcji dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się na turnieju upamiętniającym Arkadiusza Gołasia. W programie znalazły się między innymi siatkarskie warsztaty dla najmłodszych czy możliwość obejrzenia siatkarskich pamiątek.

 

 

 

Spotkania na szczycie

 

 

 

Podczas pierwszego dnia meczowego najpierw na parkiet wyjdą siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie oraz PGE Skry Bełchatów. W zakończonym sezonie 2018/2019 spotkania między tymi zespołami budziły wiele emocji i z pewnością nie inaczej będzie tym razem. Natomiast w drugim meczu dojdzie do starcia zespołu z Warszawy z Jastrzębskim Węglem, zatem będą to drużyny które w ostatnich rozgrywkach rywalizowały ze sobą o miejsce w półfinale PlusLigi. Oprócz zmagań plusligowych zespołów zostanie rozegrany również mecz pokazowy, a sprzedaż biletów na Memoriał im. Arkadiusza Gołasia już się rozpoczęła i prowadzona jest za pośrednictwem strony ticketos.pl

 

 

 

Harmonogram XV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia

 

19 października (sobota)

12:00 PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:00 Mecz pokazowy Vipy – Sztaby Szkoleniowe

15:00 Uroczyste otwarcie Memoriału

16:00 ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel

 

 

20 października (niedziela)

12:00 Mecz o trzecie miejsce

16:00 Mecz finałowy

 

 

Źródło: Informacja prasowa/ opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY