Znamy terminarz XIII Memoriału Arkadiusza Gołasia

Znamy terminarz XIII Memoriału Arkadiusza Gołasia

496
0
PODZIEL SIĘ

W dniach 23-24 września w Murowanej Goślinie odbędzie się Memoriał Arkadiusza Gołasia. Turniej upamiętniający tragicznie zmarłego siatkarza zostanie rozegrany już po raz trzynasty, a udział w tegorocznej edycji wezmą: Jastrzębski Węgiel, GKS Katowice, ONICO Warszawa oraz Berlin Recycling Volleys. Poznaliśmy już terminarz imprezy, a także informacje dotyczące biletów.

 

Memoriał już po raz trzynasty

 

Turniej upamiętniający postać Arkadiusza Gołasia, jednego z najlepszych polskich siatkarzy, który zginął w wypadku samochodowym, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Impreza nie tylko jest uczczeniem pamięci siatkarza, ale ze względu na swoje umiejscowienie w czasie przed rozpoczęciem zmagań ligowych, stanowi turniej towarzyski, będący częścią przygotowań do rywalizacji o mistrzostwo Polski. W tym roku zawodnicy klubów grających w najwyższej klasie rozgrywek oddadzą hołd już po raz trzynasty, a obok trzech polskich drużyn kibice będą mogli obserwować także zespół zza granicy – mistrza Niemiec.

 

Zobacz, co pisaliśmy na temat obsady XIII Memoriału Arkadiusza Gołasia

 

Organizatorzy podali już plan rozgrywek tegorocznego turnieju, który po raz kolejny odbędzie się w Murowanej Goślinie. Cała impreza rozegra się w ciągu dwóch dni (23-24 wrześni). Pierwszego dnia zmagań odbędą się półfinały, zaś następnego mecz o trzecie oraz pierwsze miejsce.

 

Poniżej przedstawiamy terminarz XIII Memoriału Arkadiusza Gołasia:

 

Półfinały (23 września)

godz. 13.00 Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice

godz. 17.00 ONICO Warszawa – Berlin Recycling Volleys

Mecz o trzecie miejsce (24 września, godz. 13.00)

Finał (24 września, godz. 16.00)

 

 

 Bilety już w sprzedaży

 

Za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl można nabyć karnety na to wydarzenie. W ofercie są dostępne zarówno oddzielne karnety na poszczególne dni Memoriału, jak również karnety obejmujące cały turniej.

 

Poniżej prezentujemy ceny wejściówek na XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia:

Karnet normalny – 70 zł

Karnet ulgowy – 50 zł

 

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu i wspólnego uczczenia pamięci siatkarza.

 

 

 

Źródło: www.kupbilet.onet.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY