Znamy terminarz fazy grupowej mistrzostw Europy 2019

Znamy terminarz fazy grupowej mistrzostw Europy 2019

59
0
PODZIEL SIĘ

Niedawno poznaliśmy skład grup mistrzostw Europy 2019, a teraz znamy terminarz fazy grupowej, która będzie rozgrywana w czterech krajach: Francji, Belgii, Słowenii i Holandii. Reprezentacja Polski zmagania rozpocznie spotkaniem z Estonią, następnie zagra z Holandią, Czechami, Czarnogórą i Ukrainą.

 

Grupa A:

 

12 września (czwartek):

Bułgaria – Grecja

Francja- Rumunia

Portugalia – Włochy

 

 

13 września (piątek):

Bułgaria – Rumunia

Włochy – Grecja

 

 

14 września (sobota):

Bułgaria – Portugalia

Grecja – Francja

 

 

15 września (niedziela):

Portugalia – Francja

Rumunia – Włochy

 

 

16 września (poniedziałek):

Francja – Bułgaria

Rumunia – Grecja

 

 

17 września (wtorek):

Grecja – Portugalia

Włochy – Bułgaria

 

 

18 września (środa):

Francja – Włochy

Portugalia – Rumunia

 

 

 

Grupa B:

 

13 września (piątek):

Belgia – Austria

Serbia – Niemcy

Słowacja – Hiszpania

 

 

14 września (sobota):

Niemcy – Belgia

Słowacja – Austria

 

 

15 września (niedziela):

Serbia – Słowacja

Hiszpania – Belgia

 

 

16 września (poniedziałek):

Austria – Niemcy

Hiszpania – Serbia

 

 

17 września (wtorek):

Austria – Hiszpania

Słowacja – Belgia

 

 

18 września (środa):

Belgia – Serbia

Niemcy – Słowacja

 

 

19 września (czwartek):

Serbia – Austria

Hiszpania – Niemcy

 

 

 

Grupa C:

 

12 września (czwartek):

Finlandia – Macedonia

Słowenia – Białoruś

Turcja – Rosja

 

 

13 września (piątek):

Białoruś – Rosja

Macedonia – Turcja

 

 

14 września (sobota):

Macedonia – Rosja

Słowenia – Finlandia

 

 

15 września (niedziela):

Białoruś – Finlandia

Turcja – Słowenia

 

 

16 września (poniedziałek):

Białoruś – Macedonia

Rosia – Finlandia

 

 

17 września (wtorek):

Słowenia – Macedonia

Turcja – Białoruś

 

 

18 września (środa):

Finlandia – Turcja

Słowenia – Rosja

 

 

 

Grupa D

 

13 września (piątek):

Czechy – Ukraina

Estonia – Polska

Holandia – Czarnogóra

 

 

14 września (sobota):

Estonia – Czarnogóra

Ukraina – Holandia

 

 

15 września (niedziela):

Czechy – Estonia

Holandia – Polska

 

 

16 września (poniedziałek):

Czarnogóra – Ukraina

Polska – Czechy

 

 

17 września (wtorek):

Estonia – Holandia

Czarnogóra – Polska

 

 

18 września (środa):

Holandia – Czechy

Ukraina – Estonia

 

 

19 września (czwartek):

Czechy – Czarnogóra

Polska – Ukraina

 

 

 

Źródło: cev.lu/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY