Znamy termin Klubowych Mistrzostw Świata

Znamy termin Klubowych Mistrzostw Świata

179
0
PODZIEL SIĘ

Już od kilku tygodni wiadomo było, że tegoroczna edycja Klubowych Mistrzostw Świata odbędzie się w Polsce. Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy termin turnieju, który będzie odbywał się w dniach 25.11-2.12.2018. Na razie nie wiadomo, w jakich miastach będzie toczyła się rywalizacja najsilniejszych zespołów świata. 

 

Polska ponownie wyróżniona

 

Już podczas ubiegłorocznej edycji Klubowych Mistrzostw Świata mówiło się, że w 2018 roku turniej również rozgrywany będzie w Polsce. Dzisiaj poznaliśmy również dokładną datę zawodów, które zaplanowano na 25.11 – 2.12.2018. Jak na razie nie wiadomo jednak, w jakich miastach rozgrywane będą spotkania, ponieważ organizatorzy nadal prowadzą rozmowy z potencjalnymi gospodarzami. „Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że po raz drugi będziemy mogli gościć najlepszych siatkarzy globu” – skomentował decyzję FIVB Tomasz Cieślik, prezes Professional Sports Events, organizator Klubowych Mistrzostw Świata.

 

Ubiegłoroczna edycja Klubowych Mistrzostw Świata organizowanych w trzech polskich miastach: Opolu, Łodzi i Krakowie była bardzo chwalona przez włodarzy FIVB, którzy zdecydowali, że również w 2018 roku najlepsze zespoły globu przyjadą do Polski.

 

Jak na razie wiadomo, że w Klubowych Mistrzostwach Świata zagra ubiegłoroczny zwycięzca, czyli Zenit Kazań oraz mistrz Ameryki Południowej, czyli Sada Cruzeiro.

 

 

 

Źródło: kmspolska.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY