Znamy harmonogram XVI Memoriału Wagnera. Jutro rusza sprzedaż karnetów

Znamy harmonogram XVI Memoriału Wagnera. Jutro rusza sprzedaż karnetów

184
0
PODZIEL SIĘ

XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia i będzie dla reprezentacji Polski idealnym przetarciem przed mistrzostwami świata, które we wrześniu odbędą się we Włoszech i Bułgarii. Podopieczni trenera Vitala Heynena zmagania w Memoriale rozpoczną od pojedynku z Kanadą, później zagrają z Francją, a na zakończenie z Rosjanami. 

 

W tegorocznej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, oprócz reprezentacji Polski, zobaczymy Rosjan, Kanadyjczyków oraz Francuzów. Obsada turnieju jest więc taka sama, jak w roku 2017. „Skład tegorocznej edycji Memoriału jest tak silny i wyrównany, że każda konfiguracja gier gwarantuje emocje do samego końca” – mówi wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Cezary Mróz i dodaje: „Każdy dzień turnieju to gwarancja świetnych widowisk siatkarskich, w których trudno będzie wskazać faworyta. Najlepszym tego dowodem były zeszłoroczne pojedynki: nasz zespół potrafił ograć w trzech setach Kanadę, która z kolei 3:0 wygrała z Francją. Trójkolorowi dzień wcześniej ulegli Rosji, choć pierwszego dnia pokonali Polskę. Warto dodać, że w decydującym spotkaniu Polski z Rosją padł wynik 3:2 dla biało-czerwonych, a Polacy wygrali XV Memoriał. Był to jeden z najbardziej zaciętych turniejów w piętnastoletniej historii i w tym roku liczymy na powtórkę”.

 

Nieco ponad pięć miesięcy przed startem turnieju poznaliśmy harmonogram gier XVI Memoriału. Podopieczni trenera Vitala Heynena pierwszego dnia zmierzą się z reprezentacją Kanady, drugiego zagrają z Francuzami, a na zakończenie zmagań stoczą pojedynek z Rosjanami.

Harmonogram gier w XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera:

 

24 sierpnia (piątek)

Francja – Rosja 17:30*

Polska – Kanada 20:30

 

25 sierpnia (sobota)

Polska – Francja 16:00

Rosja – Kanada 19:00

 

26 sierpnia (niedziela)

Francja – Kanada 16:00

Polska – Rosja 19:00

 

*godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie

 

 

Jutro rusza sprzedaż karnetów

 

W tym roku Fundacja Huberta Jerzego Wagnera postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wprowadziła karnety. Oficjalny dystrybutor wejściówek – Abilet.pl – rozpocznie sprzedaż karnetów jutro (tj. 16 marca). Kibic, który zdecyduje się na kupno karnetu, może liczyć na atrakcyjne zniżki i niespodzianki. Szczegóły pojawią się jutro na stronie www.fundacjawagnera.pl oraz na www.abilet.pl.

 

„Kibice z roku na rok coraz częściej proszą nas o wprowadzenie karnetów” – mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Jerzy Mróz.  „W tym roku wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i proponujemy karnety na cały turniej. Będzie to forma efektownej, plastikowej karty, zawieszonej na pamiątkowej smyczy. Korzyści jest więcej, ponieważ oprócz zniżek, jednym zakupem jest się pewnym stałego miejsca na trybunach od piątku do niedzieli. To z kolei powinno przypaść do gustu większym grupom kibiców i rodzinom” – podkreśla organizator Memoriału.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY