Zespół Łukasza Żygadło wykonał pierwszy krok w stronę półfinału

Zespół Łukasza Żygadło wykonał pierwszy krok w stronę półfinału

404
0
PODZIEL SIĘ

Mistrzowie Iranu po tym, jak w dwóch spotkaniach pokonali drużynę Shahrdari Tabriz, awansowali do półfinału ligi irańskiej, w którym mierzą się z ekipą Saipa Teheran. W pierwszym starciu zespół Łukasza Żygadło w czterech setach okazał się lepszy od rywali i zrobił krok w stronę finału. Również Paykan Teheran zdołał wygrać pierwszy mecz.

 

Siatkarze Sarmayeh Bank w ćwierćfinale w dwóch meczach pokonali ekipę z Teheranu. W pierwszym meczu potrzebowali oni aż pięciu setów, by rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, o czym możecie przeczytać TUTAJ. W kolejnym starciu udało im się pokonać rywali w trzech odsłonach, czym przypieczętowali swój awans do półfinału.

 

Zobaczcie jak wyglądało drugie ćwierćfinałowe starcie ekipy Łukasza Żygadło

 

W półfinale siatkarze Sarmayeh Bank mierzą się z drużyną z Teheranu. W pierwszym meczu lepsi okazali się mistrzowie Iranu, którzy pokonali swoich rywali w czterech partiach. Jedynie w premierowej odsłonie spotkania lepsi okazali się przyjezdni. W pozostałych trzech triumfowali gospodarze, którzy dzięki zwycięstwu przybliżyli się do awansu do finału rozgrywek.

 

Sarmayeh Bank – Saipa Teheran 3:1 (22:25, 25:14, 25:23, 25:23)

 

W drugim półfinałowym meczu spotkały się ze sobą ekipy Paykanu Teheran i Shahrdari Urmii. Starcie to zakończyło się w trzech setach na korzyść wicemistrzów Iranu, którzy okazali się wyraźnie lepsi od swoich przeciwników i wykonali pierwszy krok w stronę finału.

 

Paykan Teheran – Shahrdari Urmia 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)

 

 

Źródło: Informacja własna

BRAK KOMENTARZY