Wojciech Żaliński w dalszym ciągu kapitanem Cerradu Czarnych Radom

Wojciech Żaliński w dalszym ciągu kapitanem Cerradu Czarnych Radom

146
0
PODZIEL SIĘ

Drużyna Cerradu Czarnych Radom wczoraj zakończyła zgrupowanie, a już jutro rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi. Tymczasem władze ekipy z Radomia poinformowały, że Wojciech Żaliński w nadchodzącym sezonie ligowym w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję kapitana zespołu.

 

„Przywódca”  zostaje na stanowisku

 

Wojciech Żaliński funkcję kapitana drużyny pełnił już w zeszłym sezonie, dobrze wypełniając swoje zadania. To zostało docenione, gdyż sztab szkoleniowy postanowił zaufać siatkarzowi także teraz, decydując, że nadal będzie odgrywał tę rolę. „Cieszę się bardzo z tego, że trener po raz drugi z rzędu mianował mnie kapitanem. Ta decyzja pozwala mi myśleć, że się w poprzednim sezonie sprawdziłem, a trener nie był zmuszony do zmiany przed bieżącym sezonem” – skomentował przyjmujący radomskiego zespołu. Wybór, jakiego dokonał sztab szkoleniowy pozwala siatkarzowi odczuć zaufanie z jego strony. Wojciech Żaliński zauważa, że dla dobrej współpracy drużyny duże znaczenie ma także zaufanie ze strony kolegów z boiska. „Od poniedziałku zaczynam pracować na zaufanie zespołu, szczególnie nowych zawodników” – zapewnił kapitan.

 

 

Przygotować się i walczyć

 

Drużyna Cerradu Czarnych Radom już w poniedziałek rozpocznie cykl przygotowawczy do kolejnej edycji PlusLigi, w której będzie walczyła o tytuł mistrza Polski. Radomianie w sobotę zaś zakończyli kilkudniowy obóz integracyjny, który miał za zadanie przygotować zawodników do przedsezonowej pracy.

 

Zobacz, co pisaliśmy na temat przygotowań Cerradu Czarnych Radom do nadchodzącego sezonu

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie klub z Radomia uplasował się na 7. miejscu w tabeli. W kolejnej edycji rozgrywek o mistrzostwo Polski z pewnością apetyty są większe, szczególnie, że drużyna Cerrad Czarnych została przebudowana. Radomianie mają w swoich szeregach zawodników doświadczonych, gwarantujących spokój i stabilność oraz młodych, pełnych woli walki i chęci udowodnienia swoich umiejętności. Takie połączenie może być gwarancją sukcesu i włączenia się do końcowej rywalizacji o medale.

 

 

 

Źródło: www.wksczarni.pl / opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY