Wojciech Włodarczyk ostatnim uczestnikiem Meczu Gwiazd

Wojciech Włodarczyk ostatnim uczestnikiem Meczu Gwiazd

676
0
PODZIEL SIĘ

Dość długo nie był znany ostatni uczestnik corocznego Meczu Gwiazd Plaży Gotyku. Specjalny pojedynek pomiędzy znanymi osobistościami związanymi z siatkówką odbędzie się 14 czerwca na Rynku Nowomiejski w Toruniu, a wezmą w nim udział Grzegorz Bociek i Dominik Witczak oraz Krzysztof Ignaczak i Wojciech Włodarczyk.

 

Będzie się działo

 

Mecz Gwiazd Plaży Gotyku to coroczny pojedynek znanych osób związanych z siatkówką. W spotkaniu tym grali już m.in. Dominik Witczak, Piotr Gacek, Sebastian Świderski czy Damian Lisiecki. W tym roku na plaży na Rynku Nowomiejskim w Toruniu zobaczymy Dominika Witczaka, który zagra z Grzegorzem Boćkiem oraz Krzysztofa Ignaczaka, który wystąpi z Wojciechem Włodarczykiem, a nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwał będzie Mistrz Olimpijski – Edward Skorek.

 

Początkowo w Meczu Gwiazd zagrać miał Piotr Gacek, jednak libero dostał powołanie do reprezentacji Polski i od początku zgrupowania przebywał w Spale, gdzie kadra przygotowywała się do spotkań Ligi Światowej, a już dzisiaj biało-czerwoni zagrają z Rosją w ramach fazy grupowej popularnej Światówki.

 

 

Świetna zabawa gwarantowana

 

Miłośnicy siatkówki plażowej nie będą mieli jednak powodów do narzekania, ponieważ o dobrą zabawę w niedzielne popołudnie 14 czerwca zadbają Dominik Witczak, Grzegorz Bociek, Krzysztof Ignaczak oraz Wojciech Włodarczyk. Ci czterej zawodnicy z całą pewnością dostarczą kibicom zgromadzonym na Rynku Nowomiejskiej mnóstwo atrakcji i zapewnią dużą dawkę śmiechu.

 

Organizatorzy Plaży Gotyku po raz kolejny zadbali o to, by na rynku nie zabrakło kibiców. Pomóc w tym ma obecność znanych i lubianych zawodników, których nazwiska nie są czymś nowym dla osób, które śledzą poczynania klubów, które w sezonie ligowym grają w PlusLidze.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa/Informacja własna

BRAK KOMENTARZY