Wojciech Włodarczyk: „Cieszymy się, że jest nas więcej”

Wojciech Włodarczyk: „Cieszymy się, że jest nas więcej”

174
0
PODZIEL SIĘ

Drużyna ONICO Warszawa kilka tygodni temu została dotknięta licznymi kontuzjami, w związku z którymi trener Stephane Antiga miał nie lada problemy ze składem meczowym. Zawodnicy powracają jednak do gry po urazach, a w starciu przeciwko rzeszowianom od początku zagrał Bartosz Kwolek, który niedawno przeszedł operację wyrostka robaczkowego.

 

Wszystko się powoli stabilizuje

 

W niedzielnym meczu przeciwko Asseco Resovii Rzeszów ekipa ONICO Warszawa wystawiła wyjściowy skład, który pamiętamy ze spotkań, w którym zespół zdobywał kolejne zwycięstwa. Po przerwie spowodowanej operacją wyrostka robaczkowego, po raz pierwszy w wyjściowym składzie pojawił się Bartosz Kwolek, który rozegrał cały pojedynek. Również przygotowania zespołu wyglądają już inaczej, w związku z czym trener ma większe pole manewru. „Treningi już wyglądają inaczej, jest nas przede wszystkim więcej. Gramy sobie nawet sześciu na sześciu. Brzmi to może zabawnie, nie jest to może nic istotnego, ale dla nas jest to ważne” – powiedział po niedzielnym meczu Wojciech Włodarczyk. W wyjściowym składzie pojawił się także Damian Wojtaszek, który w meczu z ekipą BBTS-u Bielsko-Biała doznał kontuzji kolana. Na początku trzeciej partii libero opuścił jednak boisko, gdyż uraz się odnowił. „Mam nadzieję, że Damian (Damian Wojtaszek – przyp. red) wróci do domu, przyłoży lód na kolano i będzie dobrze. W środę gramy z PGE Skrą Bełchatów, potem jedziemy do Olsztyna i naszym celem są zwycięstwa” – dodał przyjmujący zespołu z Warszawy.

 

 

Spotkania z byłymi drużynami

 

W najbliższych meczach Wojciech Włodarczyk będzie miał okazję rywalizować ze swoimi byłymi zespołami – PGE Skrą Bełchatów, a także Indykpolem AZS-em Olsztyn, w którym spędził poprzedni sezon. Te mecze z pewnością wyzwalają pewne emocje, ale te wydają się nie mieć większego znaczenia. „Nie ukrywam, że fajny rok spędziłem w Olsztynie i pojawia się jakiś sentyment, gdy o nim myślę. Zaś jeśli chodzi o Bełchatów to było to dawno i tamten Wojtek też jest już przeszłością” – zakończył przyjmujący.

 

 

 

Źródło: Informacja własna

BRAK KOMENTARZY