Voijn Ćaćić odchodzi z Aluron Virtu CMC Zawiercie

Voijn Ćaćić odchodzi z Aluron Virtu CMC Zawiercie

73
0
PODZIEL SIĘ

Włodarze Aluron Virtu CMC Zawiercie poinformowali o rozwiązaniu kontraktu z czarnogórskim przyjmujący Vojinem Ćaćićem. Powodem rozwiązania umowy jest kontuzja barku, z którą przyjmujący przyjechał do klubu po zakończeniu Mistrzostw Europy.

Vojin Ćaćić miał być znaczącym wzmocnieniem formacji przyjęcia zawierciańskiego klubu. Jednak po zakończeniu Mistrzostw Europy siatkarz skarżył się na ból barku. Początkowo klub dokładał wszelkich starań by uraz został wyleczony, lecz po dokładnych badaniach okazało się że uraz jest poważniejszy niż początkowo zakładano. Kontuzja wykluczyłaby Vojina Ćaćića z pierwszej części sezonu w związku z czym kontrakt przyjmującego został rozwiązany za porozumieniem stron. Czarnogórzec przejdzie dzisiaj zabieg po którym rozpocznie kilkutygodniową rehabilitacje. Na ten moment nie wiadomo jeszcze kto zastąpi zawodnika, lecz włodarze Aluron Virtu CMC Zawiercie będą chcieli pozyskać równie wartościowego gracza. Na razie do dyspozycji trenerów pozostają Wojciech Ferens, Marcin Waliński, Alexandre Ferreira.

 

 

 

Do rozpoczęcia sezonu zostało niewiele ponad dwa tygodnie, a przed podopiecznymi Marka Lebedewa oraz Dominika Kwapisiewicza jeszcze dwa turnieje sparingowe. W najbliższy weekend Jurajscy Rycerze wezmą udział w turnieju w Kozienicach, gdzie zmierzą się z zespołami z Radomia, Olsztyna oraz Katowic. Natomiast tydzień przed startem nowego sezonu PlusLigi Aluron Virtu CMC Zawiercie weźmie udział w kolejnej odsłonie Memoriału Arkadiusza Gołasia. Pierwszy mecz zawiercianie rozegrają 26 października, kiedy to zmierzą się z Cuprum Lubin.

 

 

 

 

Źródło: aluronvirtucmc.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY