Tomasz Fornal na dłużej w Radomiu

Tomasz Fornal na dłużej w Radomiu

361
0
PODZIEL SIĘ

Tomasz Fornal, wbrew spekulacjom, pozostanie w Cerrad Czarnych Radom na kolejny rok, by walczyć o poprawę wyniku z tegorocznych rozgrywek. Przyjmujący zdecydował się na podpisanie rocznej umowy z radomianami, która będzie obowiązywała do końca rozgrywek 2018/2019. 

 

Radom na kolejny rok

 

Tomasz Fornal po udanym pierwszym sezonie w PlusLidze, gdzie grał dla zespołu z Radomia i okraszonych sukcesami latach w reprezentacji juniorów był kuszony przez czołowe polskie kluby. Przyjmujący wbrew plotkom postanowił jednak zostać na kolejny rok w Cerrad Czarnych Radom. „Jesteśmy zadowoleni, że Tomek zostaje z nami i będzie reprezentować barwy naszego klubu. Widzimy w nim ogromny potencjał i jego rozwój sportowy podąża w dobrym kierunku” – podkreśla prezes klubu WKS Czarni Radom S.A., Wojciech Stępień. Młody zawodnik na plusligowych boiskach spędza dopiero drugi sezon, ale już zbiera pozytywne opinie od trenerów i ekspertów. Do tej pory przyjmujący dla radomian zdobył już 312 punktów, ale będzie miał możliwość powiększenia tego dorobku, ponieważ Cerrad Czarnych czekają kolejne spotkania. Swojego zadowolenia z pozostania w klubie nie kryje również sam zawodnik, który liczy na poprawienie wyniku, który zostanie osiągnięty w tym roku. „Jestem bardzo zadowolony, że zostaję w Cerrad Czarnych Radom. W Radomiu czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że nachodzący sezon będzie obfitował w jeszcze lepsze rezultaty dla klubu” – powiedział przyjmujący Cerradu Czarnych Radom, Tomasz Fornal.

 

Oprócz przyjmującego Tomasza Fornala w Cerrad Czarnych Radom na kolejny sezon pozostaje również doświadczony słoweński rozgrywający Dejan Vinčić, o czym więcej możecie przeczytać TUTAJ

 

 

 

Źródło: wksczarni.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY