Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

6692
0
PODZIEL SIĘ

Jesteś osobą kreatywną i ambitną? Twoja pasja to siatkówka? Chciałbyś dzielić się nią z innymi? Uważasz, że potrafisz pisać składnie, a zarazem ciekawie? Kochasz robić zdjęcia? A może media społecznościowe nie stanowią dla Ciebie tajemnicy? Być może czekamy właśnie na Ciebie!

 

Kim jesteśmy?

 

Młodym, ciągle rozwijającym się zespołem, składającym się z osób połączonych miłością do siatkówki. Każdy z nas ma swoje pasje, zainteresowania, ale jedno mamy wspólne, chcemy dzielić się z innymi radością, jaką daje siatkówka 🙂

 

 

Prześlij do nas tekst Twojego autorstwa (relację z meczu, zapowiedź spotkania siatkarskiego, krótki artykuł bądź felieton), minimum 1500 – 2000 znaków ze spacjami lub kilka zdjęć wykonanych przez Ciebie na różnego rodzaju imprezach siatkarskich i informację, czym zostały zrobione (aparat/obiektyw)! Szukamy współpracowników w całym kraju – korespondentów i fotoreporterów. Współpraca przebiega na zasadzie non-profit.

 

Teksty prosimy przesyłać na adres: izabela.piasecka@op.pl a zdjęcia na adres: olga.krool@gmail.com

 

Mile widziane będą osoby z miast, w których jest jakaś drużyna siatkarska, czy to PlusLigi, Młodej Ligi albo I Ligi. Jeśli jednak nie jesteś z miejscowości, w której jest zespół siatkarski, nie martw się. Być może czekamy właśnie na Ciebie!  Prosimy o zgłaszanie się osób, które ukończyły 16 lat. Ponadto w treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, miasto zamieszkania, datę urodzenia, informację dlaczego zdecydowałeś się wybrać nasz serwis do współpracy. Prosimy zamieścić również informację o ewentualnym doświadczeniu w pracy dziennikarskiej. Mile widziana jest również znajomość języków obcych. Interesujesz się jakąś ligą zagraniczną? Wiesz dużo o jakiejś reprezentacji? A może kochasz pisać felietony? Czekamy na Ciebie!

 

Poszukujemy współpracowników w szczególności z:

– Rzeszowa (reporter)

– Jastrzębia-Zdroju (reporter i fotoreporter)

– Kędzierzyna-Koźla (reporter)

– Lubina (fotoreporter i reporter)

– Olsztyna (fotoreporter i reporter)

– Gdańska (fotoreporter i reporter)

– Kielc (reporter)

– Bydgoszczy (reporter)

– Sosnowca/Będzina (reporter)

– Zawiercia (fotoreporter i reporter)

– Bielska-Białej (reporter)

– Katowic (reporter)

– Szczecina (fotoreporter i reporter)

– Radomia (reporter)

– Krakowa (reporter)

– Wrześni (fotoreporter i reporter)

– Nysy (fotoreporter i reporter)

– Siedlec (fotoreporter i reporter)

– Suwałk (fotoreporter i reporter)

– Spały (fotoreporter i reporter)

– Śląska i okolic

 

 

Nie jesteś z żadnego z tych miast? Nie przejmuj się! Spróbuj swoich sił, być może czekamy właśnie na Ciebie. To idealna okazja do rozpoczęcia kariery w dziennikarstwie sportowym! Dodatkowym plusem jest możliwość nawiązania wielu znajomości i przyjaźni z ludźmi związanymi z siatkówką.

 

Osoby, które chcą zajmować się (do osiągnięcia pełnoletniości) wyłącznie newsami, artykułami, zapowiedziami spotkań czy relacjami z wydarzeń siatkarskich nie muszą mieć ukończonych osiemnastu lat, ale nie mogą mieć mniej niż szesnaście.

 

Ponadto poszukujemy osób kreatywnych, które chciałyby w sposób ciekawy prowadzić media społecznościowe! Stawiamy na umiejętności i zainteresowania. Umiesz kręcić ciekawe filmiki? A może Twoją pasją jest grafika? Podziel się z nami swoimi pracami i dołącz do naszego zespołu!

 

 

Uwaga! Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia!

 

 

Do e-maila prosimy dołączyć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) ”.

 

 

Pamiętaj, być może czekamy właśnie na Ciebie! Nie wahaj się! Napisz do nas!

 

 

Jesteśmy w pełni profesjonalnym portalem, który posiada numer REGON i jest zarejestrowanym czasopismem.

 

BRAK KOMENTARZY