Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do nas!

10053
0
PODZIEL SIĘ

Jesteś osobą kreatywną i ambitną? Twoja pasja to siatkówka? Chciałbyś dzielić się nią z innymi? Uważasz, że potrafisz pisać składnie, a zarazem ciekawie? Kochasz robić zdjęcia? A może media społecznościowe nie stanowią dla Ciebie tajemnicy? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedź była twierdząca, to być może czekamy właśnie na Ciebie!

 

Kim jesteśmy?

 

Młodym, ciągle rozwijającym się zespołem, składającym się z osób połączonych miłością do siatkówki. Każdy z nas ma swoje pasje, zainteresowania, ale jedno mamy wspólne, chcemy dzielić się z innymi radością, jaką daje siatkówka.

 

 

Co powinieneś zrobić?

 

Prześlij do nas tekst Twojego autorstwa (relację z meczu, zapowiedź spotkania siatkarskiego, krótki artykuł bądź felieton), minimum 1500 – 2000 znaków ze spacjami lub kilka zdjęć wykonanych przez Ciebie na różnego rodzaju imprezach siatkarskich i informację, czym zostały zrobione (aparat/obiektyw)! Szukamy współpracowników w całym kraju – korespondentów i fotoreporterów. Współpraca przebiega na zasadzie non-profit.

 

Teksty prosimy przesyłać na adres: izabela.piasecka@op.pl a zdjęcia na adres: olga.krool@gmail.com

 

 

Kogo szukamy?

 

Mile widziane będą osoby z miast, w których jest jakaś drużyna siatkarska PlusLigi lub I Ligi mężczyzn. Jeśli jednak nie jesteś z miejscowości, w której jest zespół siatkarski, nie martw się. Być może czekamy właśnie na Ciebie! Prosimy o zgłaszanie się osób, które ukończyły 16 lat. Ponadto w treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, miasto zamieszkania, datę urodzenia, informację dlaczego zdecydowałeś się wybrać nasz serwis do współpracy. Prosimy zamieścić również informację o ewentualnym doświadczeniu w pracy dziennikarskiej. Mile widziana jest również znajomość języków obcych. Interesujesz się jakąś ligą zagraniczną? Wiesz dużo o jakiejś reprezentacji? A może kochasz pisać felietony? Czekamy na Ciebie!

 

Poszukujemy współpracowników w szczególności z:

– Rzeszowa (reporter)

– Jastrzębia-Zdroju (reporter i fotoreporter)

– Kędzierzyna-Koźla (reporter)

– Lubina (fotoreporter i reporter)

– Olsztyna (fotoreporter i reporter)

– Gdańska (fotoreporter i reporter)

– Bydgoszczy (fotoreporter i reporter)

– Sosnowca/Będzina (fotoreporter i reporter)

– Zawiercia (fotoreporter)

– Warszawy (reporter)

– Katowic (fotoreporter i reporter)

– Szczecina (fotoreporter i reporter)

– Radomia (reporter)

– Suwałk (reporter i fotoreporter)

 

 

 

Nie jesteś z żadnego z tych miast? Nie przejmuj się! Spróbuj swoich sił, być może czekamy właśnie na Ciebie. To idealna okazja do rozpoczęcia kariery w dziennikarstwie sportowym! Dodatkowym plusem jest możliwość nawiązania wielu znajomości i przyjaźni z ludźmi związanymi z siatkówką.

 

Osoby, które chcą zajmować się (do osiągnięcia pełnoletniości) wyłącznie newsami, artykułami, zapowiedziami spotkań czy relacjami z wydarzeń siatkarskich nie muszą mieć ukończonych osiemnastu lat, ale nie mogą mieć mniej niż szesnaście.

 

Ponadto poszukujemy osób kreatywnych, które chciałyby w sposób ciekawy prowadzić media społecznościowe! Stawiamy na umiejętności i zainteresowania. Umiesz kręcić ciekawe filmiki? A może Twoją pasją jest grafika? Podziel się z nami swoimi pracami i dołącz do naszego zespołu!

 

 

Uwaga! Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia!

 

 

Do e-maila prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) ”.

 

 

Pamiętaj, być może czekamy właśnie na Ciebie! Nie wahaj się! Napisz do nas!

 

 

Jesteśmy w pełni profesjonalnym portalem, który posiada numer REGON i jest zarejestrowanym czasopismem.

 

BRAK KOMENTARZY