Stabilizacja na środku. Mateusz Kowalski z nową umową

Stabilizacja na środku. Mateusz Kowalski z nową umową

133
0
PODZIEL SIĘ

Mateusz Kowalski jest trzecim środkowym, który zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z MKS-em Będzin, gdzie spędził ostatnie dwa lata. Zawodnik podczas ostatnich rozgrywek pojawił się na boisku w 54 setach, w czasie których wywalczył dla zespołu 82 punkty. Będziński klub ma jeszcze jeden wakat na środku siatki.

 

Grać jak najwięcej

 

Mateusz Kowalski w zespole z Będzina spędził ostatnie dwa lata, a w minionych rozgrywkach miał okazję pojawiać się na boisku w 54 setach, podczas których wywalczył 82 punkty. W nadchodzącym sezonie środkowy nadal będzie występował w MKS-ie Będzin, licząc na grę w wyższym wymiarze. „Zdecydowałem się pozostać w Będzinie, ponieważ tu będę miał szansę pograć, pokazać się na boisku. Istotna, przy podjęciu decyzji, była też dla mnie osoba trenera Gido Vermeulena, od którego mogę się jeszcze wiele nauczyć. Poza tym dobrze się tu czuję, mamy przyjazną atmosferę w zespole” – przekazał siatkarz. O miejsce w składzie Mateusz Kowalski będzie rywalizował z Arturem Ratajczakiem i Bartłomiejem Grzechnikiem, którzy również przedłużyli umowy z klubem. Włodarze drużyny mają w planach zakontraktowanie jeszcze jednego zawodnika na tej pozycji.

 

 

Walczyć o więcej 

 

MKS Będzin w nadchodzących rozgrywkach będzie występował w całkowicie odmienionym składzie. Zespół ma już dwóch rozgrywających: Łukasza Kozuba, który przedłużył umowę z drużyną oraz Tomasza Kowalskiego, wracającego na Śląsk, o czym pisaliśmy TUTAJ. Do będzinian dołączyli również trzej przyjmujący, Adrian Buchowski, Jake Langlois i ostatnio Jan Fornal. Jako libero nadal występował będzie Michał Potera. Włodarze klubu nadal nie ogłosili nazwisk atakujących.

 

 

 

Źródło: mksbedzin.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY