Siatkarze Effectora Kielce na Targach Edukacyjnych!

Siatkarze Effectora Kielce na Targach Edukacyjnych!

382
0
PODZIEL SIĘ

Już jutro odbędą się XVIII Targi Edukacyjne EDUKACJA przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Targi te odwiedzą zawodnicy Effectora Kielce: Nikolay Penchev, Armando Danger i Sebastian Warda.

 

Siatkarzy będzie można spotkać na stoisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach od godziny 11:00 do 13:00. Razem z kadrą nauczycieli X Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kielcach zachęcać będą młodzież gimnazjalną do rozpoczęcia nauki w klasie sportowej o profilu: piłka siatkowa.

 

X LO w Kielcach uczestniczy w programie Młodzieżowa Akademia Siatkówki, którego elementem składowym są Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Powołane z inicjatywy PZPS przy współpracy z samorządami terytorialnymi pod koniec sierpnia 2012 roku, skupiają szerokie grono tych uczniów, którzy w siatkówkę grają na wyższym poziomie i w większości uczęszczają do klas ze specjalistycznym wychowaniem fizycznym. Dyrektor szkoły Ryszard Mańko nie kryje zadowolenia z powstania S.O.S.: „Dzięki uczestnictwu w Projekcie szkoła została doposażona w wysokiej klasy sprzęt sportowy ułatwiający przeprowadzenie profesjonalnych treningów siatkarskich. Kto wie, może wśród naszych obecnych wychowanków znajdzie się następca Adriana Staszewskiego – absolwenta naszej szkoły, a dziś zdolnego zawodnika ekstraklasowego klubu siatkarskiego Effector Kielce.”

 

Targi te będą również niepowtarzalną okazją do zrobienia sobie zdjęcia, zebrania autografów i krótkiej rozmowy ze swoimi siatkarskimi idolami.

 

 

 Źródło: www.effectorkielce.com.pl

 

 

 

Izabela Piasecka

BRAK KOMENTARZY