Reprezentacji Polski zagra z mistrzami Europy

Reprezentacji Polski zagra z mistrzami Europy

445
0
PODZIEL SIĘ

Już w ten weekend czekają nas pierwsze mecze reprezentacji Polski od  zakończonej w lipcu Ligi Światowej. 11 miejsce w „światówce” było rozczarowaniem, jednak już we wrześniu siatkarze będą mogli się zrehabilitować za ten nieudany występ. W dobrym przygotowaniu do tej imprezy mają pomóc mecze z Serbami.

 

Po ciężkim okresie przygotowawczym, reprezentacja powoli wchodzi w rytm meczowy. Od piątku do niedzieli podopieczni trenera Andrei Anastasiego rozegrają trzy mecze z reprezentacją Serbii w Belgradzie. W piątek i niedzielę odbędą się oficjalne spotkania towarzyskie, które rozpoczną się o godzinie 18:30. W sobotę obydwie reprezentacje rozegrają nieoficjalny sparing.

 

Środa to ostateczny termin dla Andrei Anastasiego by ogłosić skład na te mecze.

 

W tym sezonie graliśmy już z Serbami dwa razy. W ramach IX edycji milickiej Alei Gwiazd Siatkówki 24 maja w Miliczu wygraliśmy z podopiecznymi  Igora Kolakovicia 3:1, by dzień później w Twardogórze przegrać mecz w takim samym stosunku.

 

W następnym tygodniu reprezentacja Polski zagra w ramach XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera  z Holandią, Niemcami i zwycięzcami ostatniej Ligi Światowej Rosją.

 

 

 

Źródło: pzps.pl

 

 

 

Piotr Juraszczyk

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY