Radomianie znają plan przygotowań

Radomianie znają plan przygotowań

163
0
PODZIEL SIĘ

Cerrad Czarni Radom w kolejnym sezonie ligowym ponownie będą chcieli się włączyć w walkę o czołowe miejsca i awans do fazy play-off. Podopieczni trenera Roberta Prygla przygotowania do nadchodzących rozgrywek rozpoczną 13 sierpnia i skupią się nie tylko na treningach, ale również meczach sparingowych, mających im pomóc w odpowiednim zgraniu.

 

Przygotowania czas start

 

Cerrad Czarni Radom przygotowania do nadchodzących rozgrywek ligowych rozpoczną 13 sierpnia, ale nie będą się skupiać tylko na treningach siłowych, lecz również na pracy nad zgraniem. Na tydzień przed planowanym rozpoczęciem przygotowań, radomscy siatkarze będą musieli przejść badania lekarskie, które pokażą, w jakim stanie obecnie znajdują się zawodnicy. Przed drużyną trenera Roberta Prygla nie tylko zajęcia w hali sportowej MOSiR-u oraz siłowni, ale również rywalizacja z innymi zespołami, która ma pomóc im w wypracowaniu jak najlepszego zgrania. W dniach 7-8 września Cerrad Czarni Radom wraz z Chemikiem Bydgoszcz, GKS-em Katowice oraz MKS-em Będzin zagrają w turnieju we Włoszczowie, a 20 września w Lublinie w meczu towarzyskim radomianie zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. 27 września podopieczni trenera Roberta Prygla zaczną rywalizację w międzynarodowym turnieju Gran Canaria Volleyball Cup, a wystąpią w nim zespoły z Niemiec, Finlandii oraz Hiszpanii. Na zakończenie przygotowań do ligi, w dniach 5-7 października w Radomiu oraz Kozienicach odbędzie się Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni, w których udział obok gospodarzy wezmą: Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk oraz MKS Będzin. Prezentacja drużyny zaplanowana została na 5 października podczas pierwszego dnia turnieju w radomskiej hali MOSiR-u.

 

 

Mecze towarzyskie Cerrad Czarnych Radom podczas przygotowań do sezonu 2018/2019:

 

Turniej we Włoszczowie (7 września – 9 września)

Drużyny: Cerrad Czarni Radom, Chemik Bydgoszcz, GKS Katowice, MKS Będzin

 

Mecz towarzyski w Lublinie (20 września)

Pojedynek: Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów

 

Turniej Gran Canaria Volleyball Cup (27 września – 30 września)

Cerrad Czarni Radom (Polska), Volleyball Bisons Bühl (Niemcy), Lentopalloseura Etta Oulu (Finlandia), CV 7 Islas – Vecindario (Hiszpania)

 

Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni (5 października – 7 października) – połączone z prezentacją drużyny

Drużyny: Cerrad Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk, MKS Będzin

 

 

 

Źródło: wksczarni.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY