Współpraca

Współpraca

Jesteś osobą kreatywną i ambitną? Twoja pasja to siatkówka? Chciałbyś dzielić się nią z innymi? Uważasz, że potrafisz pisać składnie, a zarazem ciekawie? Kochasz robić zdjęcia?  Być może czekamy właśnie na Ciebie! To może być początek Twojej dziennikarskiej kariery.

 

 

Prześlij do nas tekst Twojego autorstwa (relację z meczu, zapowiedź spotkania siatkarskiego, krótki artykuł bądź felieton) lub kilka zdjęć wykonanych przez Ciebie na różnego rodzaju imprezach siatkarskich i informację, czym zostały zrobione (aparat/obiektyw)! Szukamy współpracowników w całym kraju – korespondentów i fotoreporterów.

 

Teksty prosimy przesyłać na adres: izabela.piasecka@op.pl a zdjęcia na adres: olga.krool@gmail.com

 

Mile widziane będą osoby z miast, w których jest jakaś drużyna siatkarska, PlusLigi lub I Ligi. Jeśli jednak nie jesteś z miejscowości, w której jest zespół siatkarski, nie martw się. Być może czekamy właśnie na Ciebie!  Prosimy o zgłaszanie się osób, które ukończyły 16 lat. Ponadto w treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, miasto zamieszkania, datę urodzenia, informację dlaczego zdecydowałeś się wybrać nasz serwis do współpracy. Prosimy zamieścić również informację o ewentualnym doświadczeniu w pracy dziennikarskiej. Mile widziana jest również znajomość języków obcych. Interesujesz się jakąś ligą zagraniczną? Wiesz dużo o jakiejś reprezentacji? A może kochasz pisać felietony? Czekamy na Ciebie!

 

Osoby, które chcą zajmować się (do osiągnięcia pełnoletniości) wyłącznie newsami, artykułami, zapowiedziami spotkań czy relacjami z wydarzeń siatkarskich nie muszą mieć ukończonych osiemnastu lat, jednak nie mogą mieć mniej niż szesnaście.

 

Prosimy pamiętać o tym, że współpraca z naszym portalem przebiega na zasadzie „wolontariatu”, nie jest ona odpłatna.

 

Uwaga! Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia!

 

 

Do e-maila prosimy dołączyć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) „.

 

 

Pamiętaj, być może czekamy właśnie na Ciebie! Nie wahaj się! Napisz do nas!

 

 

 Jesteśmy w pełni profesjonalnym portalem, który posiada numer REGON.