Nikola Mijailović odchodzi z Trefla Gdańsk

Nikola Mijailović odchodzi z Trefla Gdańsk

41
0
PODZIEL SIĘ

Sezon ligowy dobiegł końca, a w klubach zachodzą kolejne zmiany personalne. Władze Trefla Gdańsk poinformowały o pożegnaniu się z Nikolą Mijailovićiem. Serbski przyjmujący do zespołu z Trójmiasta dołączył przed sezonem 2018/2019, a umowa została podpisana na rok. Po zakończeniu rozgrywek włodarze klubu zdecydowali, że nie będą jej przedłużać.

 

Pożegnanie po wymagającym sezonie

 

Nikola Mijailović w minionym sezonie PlusLigi rywalizował zarówno na boisku z kolegami z zespołu, jak też zmagał się z problemami zdrowotnymi. Nie zagrał w większości spotkań w grudniu, a ponadto zmuszony był pauzować przez trzy kolejki ligowe w lutym. Razem z zespołem z Gdańska rozegrał w sumie dwadzieścia jeden spotkań w rozgrywkach o mistrzostwo Polski, a w nich zdobył łącznie 191 punktów. W minionym sezonie razem z gdańską drużyną reprezentował także polską ligę w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W niej zagrał w siedmiu meczach i zanotował w sumie sześćdziesiąt „oczek”. Po zakończeniu sezonu 2018/2019 i wygaśnięciu kontraktu, władze klubu z Gdańska poinformowały, iż nie będą przedłużać go przedłużać. „Bardzo dziękujemy Nikoli za grę w żółto-czarnych barwach i poświęcenie, jakie wkładał w pracę w Gdańsku. Kontrakt Serba obowiązywał rok i po rozgrywkach podjęliśmy decyzję o zmianach na jego pozycji. Trzymamy kciuki za dalszą karierę Nikoli – zarówno klubową, jak i reprezentacyjną” – skomentował prezes Trefla Gdańsk, Dariusz Gadomski.

 

Póki co nie wiadomo, kto zastąpi Serba w ekipie z Gdańska, jednak wszystko powinno  wyjaśnić się niebawem. Na razie władze ekipy z Trójmiasta poinformowały oficjalnie, że z klubem pożegnał się trener Andrea Anastasi, o czym pisaliśmy TUTAJ, a kontrakty przedłużyli Ruben Schott i Szymon Jakubiszak.

 

 

Więcej informacji dotyczących transferów znajdziecie TUTAJ!

 

 

Źródło: www.treflgdansk.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY