Nicolas Le Goff wraca do Berlina

Nicolas Le Goff wraca do Berlina

204
0
PODZIEL SIĘ

Berlin Recycling Volleys w nadchodzącym sezonie chce ponownie walczyć o mistrzostwo Niemiec, w związku z czym buduje silny zespół. Klub oficjalnie potwierdził, że w zespole od nadchodzących rozgrywek będzie występował Nicolas Le Goff, dla którego jest to powrót do stolicy Niemiec, gdzie grał w sezonie 2015/2016. Tym transferem niemiecki zespół zamknął skład.

 

Powrót do Berlina 

 

Nicolas Le Goff w zespole z Berlina występował już w sezonie 2015/2016 i zdecydowanie może zaliczyć ten rok do udanych. Francuski środkowy wywalczył z drużyną Puchar i mistrzostwo Niemiec oraz wygrał Puchar CEV. Po sezonie spędzonym w Niemczech, Francuz zdecydował się na przenosiny do ligi tureckiej, gdzie dołączył do BBSK Istanbul, ale nie udało mu się wywalczyć z zespołem dobrego wyniku, więc po roku podpisał kontrakt we Włoszech. Francuz zdecydował się na ofertę Top Volley Latiny, dla której podczas minionych rozgrywek zdobył 120 punktów, z czego 29 blokiem. Teraz Nicolas Le Goff wraca do Berlin Recycling Volleys, z którym chce walczyć o kolejne cenne trofea. „Długo rozmawiałem z trenerem i była to pozytywna rozmowa. Cedric chciał mnie ponownie sprowadzić do Berlina i oczywiście pamiętam niesamowity sezon 2015/2016. Po tym wszystkim znaleźliśmy sposób jak sprowadzić mnie ponownie do klubu” – mówi o swoim transferze Nicolas Le Goff.

 

 

Skład zamknięty

 

Włodarze klubu z Berlina nie ukrywają, że mieli wiele propozycji zawodników na pozycji środkowego, ale zdecydowali się na zakontraktowanie Francuza, który jest uważany za jednego z najlepszych w Europie. Na pozycji środkowego występować będą również Jeffrey Jendryk oraz Georg Klein. Na przenosiny do Berlina zdecydował się amerykański libero Dustin Watten, który ostatnio występował w Cerrad Czarnych Radom, a rywalizował z nim będzie Egor Bogachev. Siatkarz podpisał z zespołem dwuletni kontrakt, o czym pisaliśmy TUTAJ. Za rozegranie odpowiadać będą Jan Zimmermann oraz Sebastian Kühner, a za przyjęcie Adam White, Samuel Tuia i Moritz Reichert. Do zespołu dołączył również Benjamin Patch, o czym pisaliśmy TUTAJ, który będzie rywalizował z Kyle Russelem.

 

 

 

Źródło: berlin-recycling-volleys.de/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY