Marko Vukašinović na testach w Bełchatowie

Marko Vukašinović na testach w Bełchatowie

89
0
PODZIEL SIĘ

PGE Skra kontynuuje przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi, a w dniach 14-15 września, weźmie udział w turnieju w Gostycynie. Od kilku dni razem z mistrzami Polski trenuje Marko Vukašinović. Reprezentant Czarnogóry przebywający w Bełchatowie na testach razem z zespołem weźmie udział w najbliższym turnieju towarzyskim.

 

Sprawdzian z mistrzami

 

PGE Skra Bełchatów cały czas przygotowuje się do nowego sezonu w niepełnym składzie z uwagi na trwające aktualnie mistrzostwa świata, a kilku zawodników znajduje się w składach swoich drużyn narodowych. Oprócz nowych graczy, którzy po ostatnim sezonie dołączyli do drużyny mistrza Polski, w zespole pojawiła się przed kilkoma dniami nowa postać. Zawodnikiem, który jest obecnie testowany przez bełchatowski zespół jest pochodzący z Czarnogóry Marko Vukašinović. 25-letni Czarnogórzec mierzący 196 cm ostatnio występował w zespole Novi Pazar. Z serbską drużyną wywalczył wicemistrzostwo Serbii, a ponadto zwyciężył z nią w rozgrywkach o Puchar i Superpuchar kraju. Na swoim koncie ma również występy w Szwajcarii w zespole Biogas Volley Nafels, a także w lidze greckiej w klubie z Orestiady. Vukašinović jest również reprezentantem swojego kraju.

 

Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie swoich umiejętności w zespole mistrza Polski pod okiem trenera Roberto Piazzy. „To jest PGE Skra, więc gdy tylko dostałem ofertę testów, w ogóle się nie zastanawiałem. Rozmawiałem zresztą z moim kolegą Milanem Katićem, który jest zawodnikiem klubu z Bełchatowa. Mówił o nim w samych superlatywach” – mówił Marko Vukašinović. Czarnogórzec będzie miał okazję zagrać z PGE Skrą Bełchatów i przekonać do siebie szkoleniowca podczas najbliższego turnieju w Gostycynie, który zostanie rozegrany w dniach 14-15 września.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

BRAK KOMENTARZY