Mariusz Wlazły uspokaja kibiców

Mariusz Wlazły uspokaja kibiców

467
0
PODZIEL SIĘ

Reprezentant Polski, Mariusz Wlazły uspokaja wszystkich miłośników siatkówki odnośnie swojego zdrowia i zaznacza, że nie należy wpadać w panikę. 

 

Jak wszyscy wiemy, Mariusz Wlazły uskarżał się na ból pleców przed spotkaniami z Brazylią w Krakowie i Bydgoszczy, w których to, notabene, nie wystąpił. Na szczęście szybka interwencja lekarzy wykazała, że uraz nie jest groźny. Niestety zawodnika PGE Skry Bełchatów zabraknie na meczach w Teheranie, gdzie podopieczni Stephane’a Antigi zmierzą się ze świetnie grającym Iranem.

 

Atakujący ma kilkutygodniową przerwę w treningach, którą, jak sam podkreśla, spędzi na rehabilitacji: „Z moim zdrowiem bywało lepiej, ale nie jest też tragicznie. Myślę, że najbliższy czas spędzę w domu i na rehabilitacji, która pomoże mi dołączyć jak najszybciej do reprezentacji, czyli na spotkania w Gdańsku. Teraz swój czas poświęcę na wyprostowanie swoich spraw fizycznych. Tak to się dzieje, niestety, w sporcie zawodowym, że czasami jakieś nieuwagi kończą się drobną dolegliwością. Także ja bym tego nie rozpatrywał w postaci dużej kontuzji, był to bardziej wypadek przy pracy”.

 

 

Autor: Emilia Bal

 

Źródło: Informacja własna

BRAK KOMENTARZY