Marcin Waliński przedłużył kontrakt z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Marcin Waliński przedłużył kontrakt z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

33
0
PODZIEL SIĘ

Do Grzegorza Boćka, Mateusza Malinowskiego, Michala Masnego oraz Taichiro Kogi, którzy zdecydowali się na pozostanie w Zawierciu, dołączył Marcin Waliński. Przyjmujący był jednym z podstawowych zawodników drużyny, a nowa umowa siatkarza z zawierciańskim klubem będzie obowiązywała w rozgrywkach 2019/2020.

 

Walczyć o kolejne cele 

 

Do Aluronu Virtu Warty Zawiercie Marcin Waliński przeniósł się przed sezonem 2018/2019 i od razu stał się jednym z podstawowych zawodników drużyny prowadzonej przez Marka Lebedewa. Przyjmujący jest jednym z najbardziej doświadczonych siatkarzy zawierciańskiego zespołu, a wcześniej stanowił o sile innych plusligowych drużyn takich jak ówczesna Delecta Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn czy MKS Będzin. Do Aluronu Virtu Warty Zawiercie Marcin Waliński dołączył by zacząć walczyć o najwyższe cele w krajowej siatkówce, co udało się w ostatnim sezonie. Zawiercianie uplasowali się na czwartym miejscu, a przyjmujący rozegrał trzydzieści trzy spotkania i zdobył dla swojej drużyny czterysta dwadzieścia jeden „oczek”. Zawodnik był najlepiej punktującym siatkarzem w drużynie z Zawiercia. W kolejnych rozgrywkach zawiercianie będą chcieli utrzymać poziom z ostatniego sezonu, a nawet pokusić się o kolejne niespodzianki. Marcin Waliński zdecydował się na pozostanie w drużynie na sezon 2019/2020.

 

Marcin Waliński jest czwartym siatkarzem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Wcześniej na taki krok zdecydowali się inni kluczowi zawodnicy tacy jak Michal Masny, Mateusz Malinowski, Grzegorz Bociek oraz Taichiro Koga, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jak zapowiadają włodarze klubu z Zawiercia do największych zmian, w składzie, dojdzie na przyjęciu oraz na środku siatki. Taki bieg wydarzeń spowodowany jest wcześniejszym odejściem z zespołu Kamila Semeniuka, Michała Żuka oraz Krzysztofa Rejno.

 

 

Więcej informacji dotyczących transferów przeczytacie TUTAJ!

 

 

 

Źródło: aluronvirtu.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY