Maciej Pawliński wierzy w sobotnie zwycięstwo

Maciej Pawliński wierzy w sobotnie zwycięstwo

389
0
PODZIEL SIĘ

W najbliższą sobotę MKS Banimex Będzin zmierzy się na wyjeździe z AZS-em Politechniką Warszawską. Faworytem tego spotkania są podopieczni trenera Jakuba Bednaruka, jednak będzinianie nie zamierzają łatwo oddać meczu i postarają się powalczyć o pełną pulę punktów, które niewątpliwie są im bardzo potrzebne.

 

Ostatnim przeciwnikiem MKS-u Banimexu Będzin był Beniaminek zeszłego roku – BBTS Bielsko-Biała. Zawodnicy prowadzeni przez Damiana Dacewicza ponieśli wtedy klęskę 0:3. MKS Banimex Będzin w starciu z warszawskimi „Inżynierami” chcą zatrzeć ostatnie niepowodzenie. „Mecz z BBTS-em Bielsko-Biała trochę nam nie wyszedł, szczególnie źle graliśmy w ataku i zagrywce. W tym tygodniu, przed meczem w Warszawie staraliśmy się poprawić te elementy. Mam nadzieję, że to podziała, zagramy dużo lepszy mecz i wygramy” – powiedział Maciej Pawliński- kapitan MKS-u Banimex Będzin.

 

Przyjmujący będzińskiego klubu doskonale zna AZS Politechnikę Warszawską, a przynajmniej tak się może wydawać, bowiem do niedawna reprezentował barwy tego zespołu. Jednak były kapitan warszawskich Inżynierów ma utrudnione zadanie, bowiem szkoleniowiec – Jakub Bednaruk na obecny sezon budował drużynę niemal od początku. „Najsłabszym elementem AZS-u Politechniki Warszawskiej może być brak doświadczenia. Jest to młody zespół i może to uda nam się wykorzystać. Grając cierpliwie dorosłą siatkówkę mamy szanse wygrać albo chociaż wywieść jakieś punkty z Warszawy” – dodał kapitan MKS-u Banimexu Będzin.

 

Po zakończeniu meczu w Warszawie drużyna Damiana Dacewicza musi szybko wracać do Będzina, bowiem już w środę rozegra kolejny mecz PlusLigi. Po AZS Politechnice Warszawskiej będzińskiemu zespołowi przyjdzie się zmierzyć z Cuprum Lubin. „Uważam, że to bardzo ważny mecz dla nas wszystkich, dla kibiców, bo będzie podwójne dno” – żartobliwie powiedział Maciej Pawliński.

 

O tym czy MKS Banimex Będzin dopisze do tabeli jakieś punkty dowiemy się w sobotni wieczór. Mecz pomiędzy AZS-em Politechniką Warszawską, a zespołem prowadzonym przez Damiana Dacewicza rozpocznie się o godzinie 17:00 w Hali Ursynów.

 

 

 

Autor: Katarzyna Żyta

 

Źródło: www.mksbanimex.bedzin.pl/ opracowanie własne

 

BRAK KOMENTARZY