Łukasz Kaczorowski nowym zawodnikiem drużyny z Zawiercia

Łukasz Kaczorowski nowym zawodnikiem drużyny z Zawiercia

903
0
PODZIEL SIĘ

Najlepszy atakujący KS Campera Wyszków zmienia barwy klubowe i w sezonie 2015/2016 zagra w szeregach Aluronu Virtu Warta Zawiercie. Łukasz Kaczorowski, bo o nim mowa, jest jednym z czołowych atakujących KRISPOL Ligi. W meczach zdobywał największe ilości punktów, co nieraz doprowadzało jego drużynę do zwycięstwa.

 

W sezonie 2013/2014 atakujący wraz z zespołem z Wyszkowa wywalczył tytuł mistrza I ligi. Teraz Łukasz Kaczorowski będzie atakującym drużyny z Zawiercia, która przygotowując się do nadchodzących rozgrywek, już teraz zaczęła mocno przebudowywać skład. Aluron Virtu Warta Zawiercie w nadchodzącym sezonie ma zamiar walczyć o najwyższe lokaty, dlatego włodarze klubu zdecydowali się na przebudowanie i wzmocnienie drużyny.

 

 

Zmiana środowiska

 

27-letni atakujący zmienia klub po ostatnim sezonie, zaliczanym przez drużynę z Wyszkowa do mało udanych. Udało im się bowiem wywalczyć czwarte miejsce w tabeli, co dla ekipy będącej obrońcą złota jest porażką. Łukasz Kaczorowski jest jednym z kilku graczy, obok m. in Bartosza Zrajkowskiego i Jakuba Kowalczyka, którzy opuszczają KS Camper Wyszków. Jego grę na boisku charakteryzują mocne ataki i zagrywki.

 

Teraz po czterech latach siły tego zawodnika będą służyć drużynie Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Pochodzący z Mazowsza atakujący może być sporym wzmocnieniem dla drużyny Dominika Kwapisiewicza, która poprzedni sezon KRISPOL Ligi zakończyła na dziesiątym miejscu. Zespół sezonu nie mógł zaliczyć do udanego, bo z gry o wyższe miejsca odpadł już po rundzie zasadniczej. To był ich drugi sezon na zapleczu PlusLigi, natomiast dużo gorszy od tego, w którym debiutowali.

 

 

Nowi zawodnicy

 

Włodarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie widać postanowili mocno podbudować skład drużyny i na nadchodzący sezon zwerbowali aż siedmiu nowych zawodników. Do zamknięcia składu w zespole brakuje jeszcze jednego przyjmującego i środkowego.

 

 

Skład drużyny z Zawiercia na sezon 2015/2016:

 

Rozgrywający: Jarosław Maciończyk, Mateusz Leszczawski

 

Środkowi: Bartosz Dzierżanowski, Łukasz Swodczyk, Michał Mysera

 

Przyjmujący: Maciej Janikowski, Marcin Kantor, Grzegorz Wójtowicz

 

Atakujący: Adam Sobolewski, Łukasz Kaczorowski

 

Libero: Dawid Ogórek, Paweł Filipowicz

 

 

 

Źródło: informacja własna

BRAK KOMENTARZY