Liga argentyńska: Zwycięstwo UPCN San Juan Voley Club w ramach dziewiątego weekendu

22
0

W ramach dziewiątego weekendu zmagań zespół UPCN San Juan Voley Club zmierzył się na własnym boisku z zespołem Monteros Voley Club. Po trzech setach ze zwycięstwa mogli cieszyć się gospodarze, dopisując do tabeli komplet oczek. W składzie meczowym nie pojawił się Zbigniew Bartman. Natomiast w dziesiątym weekendzie zmagań zespół z San Juan nie rozgrywał meczu.

Ekipa UPCN San Juan Voley Club prowadziła w meczu już 2:0, jednak w trzecim secie do walki powróciła ekipa Monteros Voley Club, przedłużając swoje szanse w pojedynku. W czwartej partii siatkarze z San Juan postawili kropkę nad ‚i’, dopisując do tabeli komplet punktów.

Siatkarze UPCN San Juan Voley Club przyjmowali na poziomie 79% (59% przyjęcia perfekcyjnego), a to przełożyli na 52% skuteczność ataku. Przeciwnicy w przyjęciu zanotowali 64% jakość (37% przyjęcia perfekcyjnego), zaś atakowali ze skutecznością 43%. W polu serwisowym o punkt skuteczniejsi byli goście, posyłając dwie punktowe zagrywki, a także o punkt lepiej zagrali w bloku – siedem punktów tym elementem.

Zbigniew Bartman nie znalazł się w składzie meczowym na ten pojedynek.

UPCN San Juan Voley Club – Monteros Voley Club 3:1 (25:19, 25:22, 22:25, 25:22)