Liga argentyńska: Zespół Bartmana z trzema punktami

Liga argentyńska: Zespół Bartmana z trzema punktami

173
0
PODZIEL SIĘ

Zbigniew Bartman w tym sezonie zdecydował się na podpisanie kontraktu w lidze argentyńskiej, gdzie będzie reprezentował barwy UPCN San Juan Voley Club. Polski przyjmujący ma za sobą już pierwsze spotkanie, w którym jego drużyna uporała się z rywalami w czterech setach i dopisała do swojego konta komplet punktów. 

 

UPCN San Juan Voley Club w pierwszym meczu ligi argentyńskiej zmierzyło się z PSM Volley i szybko uporało się z rywalami. W premierowej odsłonie drużyna Zbigniewa Bartmana pozwoliła przeciwnikom na zdobycie jedynie piętnastu „oczek”, ale kolejny set padł łupem gospodarzy, którzy wygrali go minimalną różnicą punktów. W pozostałych partiach klub polskiego przyjmującego nie pozwolił przeciwnikom na przejęcie kontroli i bez problemów zapisał na swoje konto zwycięstwo. Goście zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w bloku, gdzie zdobyli dwanaście punktów przy siedmiu rywali. Również w ataku skuteczniejsi byli goście, którzy skończyli 56% akcji, a jedynie przyjęcie było wyrównane. W zespole PSM Volley najlepszym zawodnikiem był Emmanuel Espinosa, który zdobył osiemnaście „oczek” utrzymując 54% skuteczności w ataku. Drugim najskuteczniejszym graczem gospodarzy był były siatkarz Effectora Kielce, Bruno Romanutti, zdobywca piętnastu „oczek”. W UPCN San Juan Voley Club liderem zespołu był Zbigniew Bartma, który dołożył do dorobku zespołu czternaście punktów, na 24 próby ataku popełniając tylko dwa bezpośrednie błędy. Polak popisał się doskonałym przyjęciem na poziomie 80%.

 

PSM Volley – UPCN San Juan Voley Club 1:3 (15:25, 25:23, 19:25, 22:25)

 

 

Zbigniew Bartman po pierwszej kolejce plasuje się na czwartej lokacie w rankingu najlepiej punktujących zawodników. UPCN San Juan Voley Club natomiast z kompletem „oczek” i straconym jednym setem zajmuje drugie miejsce w tabeli ligi argentyńskiej.

 

 

 

Źródło: aclav.com/informacja własna

BRAK KOMENTARZY