Liczne atrakcje podczas Memoriału Wagnera

Liczne atrakcje podczas Memoriału Wagnera

125
0
PODZIEL SIĘ

Już za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, w którym rywalizować będą reprezentacje Polski, Rosji, Kanady i Francji. Organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy i zaprezentowali puchar dla zwycięskiej drużyny, a także zdradzili część atrakcji, jakie czekają na kibiców podczas tego wydarzenia.

 

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera co roku jest ważnym wydarzeniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą, ponieważ chęć wzięcia w nim udziału wyrażają czołowe zespoły. W tym roku turniej poprzedza startujące we wrześniu mistrzostwa świata we Włoszech i Bułgarii. Organizatorzy tegorocznego Memoriału Wagnera zaprezentowali trofeum, o jakie będą walczyć zawodnicy. „Siatkarzy zawsze bardzo motywuje fakt, że walczą o trofeum ufundowane przez Najważniejszą Osobę w Państwie. Tym razem, symbolika jest tym ważniejsza, ponieważ obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości” – powiedział Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz, dodając również, że współpraca przy tworzeniu turnieju jak zawsze przebiega znakomicie: „Znakomicie pracuje nam się z przedstawicielami Urzędu Miasta Krakowa i Zarządu Infrastruktury Sportowej. Ci ludzie po prostu czują siatkówkę!”.

 

 

 

Fundacja Huberta Jerzego Wagnera zaprezentowała także imiennika Prezesa Mroza, który jest… oficjalną maskotką Memoriału. Jureczek – bo tak ma na imię – jest wysportowany i skory do zabaw z kibicami. Sympatyczny siatkarz, mierzący 193 centymetry wzrostu, będzie bawił kibiców w TAURON Arenie Kraków w towarzystwie polskiego Orła, ale również maskotki reprezentacji Rosji – niedźwiedzia Miszki. Co ciekawe – Miszka pierwszy raz w historii zaprezentuje się przed polską publicznością. Prezentację maskotki Memoriału Wagnera możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Podczas tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera można będzie również zakupić specjalne memoriałowe koszulki, które są już tradycją tego turnieju. Organizatorzy zapewniają również, że koszulki staną się nieodłącznym elementem towarzyszącym kolejnym edycjom turnieju.

 

Organizatorzy zadbali nie tylko o poziom sportowy, ale również o pozameczowe atrakcje, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

 

 

 

Źródło: informacja prasowa.opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY