Krzysztof Rejno zagra w Zawierciu

Krzysztof Rejno zagra w Zawierciu

151
0
PODZIEL SIĘ

Zmiany w Aluronie Virtu Warcie Zawiercie trwają w najlepsze, a kolejnym zawodnikiem który ma zasilić szeregi zespołu w przyszłym sezonie jest Krzysztof Rejno. Środkowy ostatni czas spędził w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle z którą w sezonie 2015/2016 sięgnął po mistrzostwo Polski, a w sezonie 2017/2018 zdobył srebrny medal rozgrywek.

 

Czas na Jurajską Armie

 

Swoją przygodę z siatkówką Krzysztof Rejno rozpoczął w Gwardii Wrocław skąd w 2011 trafił do ówczesnej Delcety Bydgoszcz, której barwy reprezentował w Młodej Lidze. W bydgoskim zespołem w rozgrywkach Młodej Ligi środkowy sięgnął między innymi po złoty medal rozgrywek, a jago dobra postawa skutkowała włączeniem do seniorskiej drużyny z Bydgoszczy. W 2014 Krzysztof Rejno został zauważony przez włodarzy zespołu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z którą w sezonie 2015/2016 zawodnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski. Pomimo dobrej gry środkowy nie był regularnym graczem przez co w sezonie 2016/2017 został wypożyczony do drużyny MKS Będzin. W będzińskim zespole Krzysztof Rejno stanowił o sile zespołu, a w jego barwach rozegrał trzydzieści dwa spotkania oraz zdobył ponad dwieście „oczek”. Dobra postawa zawodnika została doceniona przez zarząd kędzierzyńskiego klubu i w sezonie 2017/2018 środkowy wrócił do Kędzierzyna- Koźla. Pod wodzą  Andrei Gardiniego młody siatkarz nie miał zbyt wielu okazji do regularnej gry, pojawiając się na boisku jedynie podczas krótkich zmian. W nadchodzących rozgrywkach Krzysztof Rejno ponownie zostanie wypożyczony, a jego nowym klubem będzie Aluron Virtu Warta Zawiercie, gdzie przyjmujący będzie miał okazję do regularnej gry.

 

 

Inny zespół te same cele

 

W sezonie 2017/2018 zawiercianie byli beniaminkiem PlusLigi, jednak dzięki dobrej grze i walce o każdą piłkę zakończyli sezon na dziewiątym miejscu. Po udanym sezonie Aluron Virtu Warta Zawiercie, jak każdy zespół, przechodzi zmiany kadrowe. Jednak jak zapowiada trener zespołu Mark Lebedew, drużyna w dalszym ciągu ma walczyć do ostatniej piłki. W ostatnim czasie kilkoro zawodników przedłużyło swoje kontrakty, a klub rozpoczął również prezentacje nowych graczy.

 

 

Źródło: aluronvirtu.pl/ Informacja własna

BRAK KOMENTARZY