Kolejny siatkarz zostaje w Radomiu. Filip z nową umową

Kolejny siatkarz zostaje w Radomiu. Filip z nową umową

245
0
PODZIEL SIĘ

Cerrad Czarni Radom nie próżnują i przedłużają kolejne umowy z kluczowymi zawodnikami. Tym razem na podpisanie nowego kontraktu z radomskim klubem zdecydował się wracający do najwyższej dyspozycji Michał Filip. Atakujący postanowił kontynuować współpracę z zespołem w kolejnych dwóch sezonach ligowych. 

 

Sezon pełen problemów 

 

Michał Filip w obecnym sezonie ligowym nie mógł w pełni pomóc Cerrad Czarnym Radom w walce o jak najwyższe miejsce w tabeli. Siatkarz dołączył do radomian przed sezonem 2017/2018, zastępując Bartłomieja Bołądzia, ale z powodu kontuzji, o której pisaliśmy TUTAJ, nie mógł pokazać swoich umiejętności. Okazja do rozwinięcia potencjału w Cerrad Czarnych Radom nastąpi jednak w kolejnych rozgrywkach, ponieważ Michał Filip zdecydował się na przedłużenie umowy o dwa lata. „W tym sezonie Michał nie miał szansy w pełni zademonstrować swoich możliwości. Przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia, która wykluczyła go z gry na kolejne trzy miesiące. Jesteśmy przekonani, że podpisany z Michałem dwuletni kontrakt sprawi, że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkim dobrą grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu” – podsumował podpisanie kontraktu trener radomskiej drużyny, Robert Pygiel. Michał Filip jest jeszcze bardziej zmotywowany do tego, by w kolejnych sezonach podnieść swoje umiejętności i udowodnić swoją wartość. „Bardzo się cieszę, że klub zaufał mi pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że w najbliższym sezonie pokażę na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu” –  powiedział atakujący, Michał Filip.

 

 

Trzon zostaje 

 

Michał Filip nie jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na podpisanie kolejnego kontraktu z Cerradem Czarnymi Radom. Jako pierwszy na przedłużenie umowy z radomianami zgodził się Dejan Vinčić, o czym pisaliśmy TUTAJ. W ślad za doświadczonym słoweńskim rozgrywającym poszedł Tomasz Fornal. O podpisaniu kontraktu z przyjmującym informowaliśmy wczoraj. Radomianie w nadchodzących rozgrywkach na pewno będą chcieli poprawić wynik z tego sezonu, w czym pomóc ma właśnie zachowanie trzonu drużyny.

 

 

 

Źródło: wksczarni.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY