Kolejne trzy gwiazdy zagrają charytatywnie w Przysusze

Kolejne trzy gwiazdy zagrają charytatywnie w Przysusze

1039
0
PODZIEL SIĘ

Turniej eliminacyjny do finałów mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn – Lewiatan Beach Ball Przysucha 2016 zbliża się coraz większymi krokami. W ostatni weekend czerwca do niewielkiej miejscowości pod Radomiem przybędą najlepsze męskie pary krajowe. Jedną z atrakcji turnieju, która będzie również niosła za sobą wymierną korzyść, jest Mecz Gwiazd.

 

Charytatywny Mecz Gwiazd odbędzie się w niedzielę w przerwie między meczami półfinałowymi a starciami o medale – o godz. 13:00. Połączony on zostanie z licytacją otrzymanych z tej okazji siatkarskich gadżetów. Fundusze uzyskane z licytacji przekazane zostaną na rzecz czteroletniego Oskarka, który od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i obustronny niedosłuch oraz na rzecz Anieli Gocel – 20-latkiborykającej się z przypadłościami rozpoznanymi jako stwardnienie rozsiane.Wiadomo już od jakiegoś czasu, że udział w tym wydarzeniu wezmą polska pięściarka – Ewa Brodnicka oraz były reprezentant Polski – Grzegorz Szymański. Do nich dołączyli ostatnio: Bartłomiej Bołądź, Paweł Adamajtis oraz Zygmunt Chajzer.

 

Bartłomiej Bołądź to zawodnik Cerrad Czarnych Radom, który na koncie ma mistrzostwo oraz wicemistrzostwo Młodej Ligi. Pod skrzydłami Raula Lozano w minionym sezonie z rezerwowego stał się podstawowym atakującym radomskiego zespołu. Z kolei Paweł Adamajtis w ostatnim czasie był atakującym Indykpolu AZS Olsztyn. Polski prezenter radiowy i telewizyjny – Zygmunt Chajzer od wielu lat związany jest z siatkówką, grając w latach młodości i mając swój epizod w reprezentacji Polski juniorów. Obecnie jest członkiem zarządu pierwszoligowej Sparty Warszawa.

 

Zobaczcie kto jeszcze wystąpi w Meczu Gwiazd

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

BRAK KOMENTARZY