Jennings Franciskovic nie zagra w PGE Skrze Bełchatów

Jennings Franciskovic nie zagra w PGE Skrze Bełchatów

6
0
PODZIEL SIĘ

Włodarze PGE Skry Bełchatów poinformowali dziś o rozwiązaniu kontraktu z Jenningsem Franciskoviciem, który nie stawił się w wyznaczonym przez klub terminie. Powodem są problemy osobiste zawodnika. W najbliższym czasie klub przedstawi rozgrywającego, który zastąpi Amerykanina.

 

 

Amerykański rozgrywający, który w minionym sezonie reprezentował barwy Calzedoni Werona miał w sezonie 2020/2021 zasilić szeregi jednego z czołowych zespołów PlusLigi. Jednak z powodów osobistych Jennings Franciskovic nie stawił się w Bełchatowie i nie rozpoczął przygotowań z drużyną PGE Skry. Z tego powodu klub postanowił rozwiązać kontrakt z siatkarzem, a w jego miejsce włodarze będą chcieli pozyskać równie wartościowego zawodnika, który o miejsce w składzie rywalizować będzie z Grzegorzem Łomaczem. Powodem absencji zawodnika są problemy osobiste, które nasiliły się w ostatnim czasie.

 

 

 

Rozgrywający miał być jednym z dwóch Amerykanów, którzy mieli reprezentować barwy bełchatowskiego zespołu, dziś do drużyny dołączył Taylor Sander. W kolejnych dniach PGE Skra Bełchatów uda się na zgrupowanie w Łasku, gdzie w komplecie pracować będzie nad formą przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021. Podopieczni Michała Mieszko Gogola wywalczyli również awans w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W Gdańsku PGE Skra Bełchatów będzie chciała odnieść pierwsze zwycięstwo w turnieju po zakończeniu minionego sezonu.

 

 

 

 

Źródło: skra.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY