Jakub Rohnka zawieszony!

Jakub Rohnka zawieszony!

214
0
PODZIEL SIĘ

Władze Łuczniczki Bydgoszcz zaczynają nowy tydzień od nieciekawej informacji. W związku z naruszeniem przez Jakuba Rohnkę przepisów antydopingowych, zawodnik został zawieszony w swoich prawach. Klub wydał w tej sprawie oficjalny komunikat, ale z komentarzem wstrzymuje się do oficjalnego oświadczenia Polskiej Agencji Antydopingowej.

 

Jakub Rohnka w ostatnim czasie znajdował się poza składem meczowym Łuczniczki Bydgoszcz. Wszystko wyjaśnia się teraz, bowiem u przyjmującego, po przeprowadzeniu badań antydopingowych, wykryto jedną z substancji zakazanych. Klub wydał w tej sprawie oficjalny komunikat, jednak na razie nie komentuje sytuacji:

 

„Klub Łuczniczka Bydgoszcz informuje, że Jakub Rohnka został zawieszony w prawach zawodnika za naruszenia zasad przepisów antydopingowych.

Do momentu oficjalnego stanowiska Polskiej Agencji Antydopingowej klub nie komentuje sprawy. Zawodnik ma prawo do odwołania się”.

 

Do czasu potwierdzenia siatkarz jest odsunięty od pierwszego zespołu Łuczniczki Bydgoszcz. Jeśli oficjalne stanowisko w tej sprawie potwierdzi stosowanie przez zawodnika substancji dopingowych, grozi mu do dwóch lat dyskwalifikacji.

 

 

 

Źródło: www.luczniczkbydgoszc.pl / informacja własna

BRAK KOMENTARZY