Irańczyk opuścił MKS Będzin

Irańczyk opuścił MKS Będzin

57
0
PODZIEL SIĘ

Purya Fayazi to kolejny zawodnik, który w trakcie trwania sezonu opuścił MKS Będzin. Wcześniej na taki krok, z przyczyn zdrowotnych, zdecydował się kanadyjski rozgrywający, TJ Sanders. Jak poinformował klub, irański przyjmujący w poniedziałek nie stawił się na treningu i jeszcze tego samego dnia wrócił do swojej ojczyzny. 

 

Jak poinformował klub za pośrednictwem social mediów, w poniedziałek Fayazi nie stawił się na treningu, a jeszcze tego samego dnia wyleciał do Iranu. Zarząd klubu na razie nie szuka nikogo na jego miejsce.

 

Przyjmujący podpisał kontrakt z klubem w czerwcu, jednak jego przyjazd do Polski opóźnił się z powodu wizy. Przez ten okres nie mógł trenować z żadną drużyną, dlatego o formę dbał indywidualnie. W PlusLidze zadebiutował trzeciego listopada 2019 w przegranym meczu z Aluronem Virtu CMC Zawiercie. Łącznie rozegrał 6 spotkań, w których zdobył 45 punktów.

23 listopada kontrakt z MKS-em Będzin za porozumieniem stron rozwiązał także rozgrywający, TJ Sanders. Kanadyjczyk oznajmił, że z powodu kontuzji pleców nie będzie w stanie pomóc drużynie. W jego miejsce zakontraktowano Grzegorza Pająka.

 

Pełne oświadczenie MKS-u Będzin:

 

W poniedziałek Purya Fayazi nie stawił się na porannych zajęciach, a w południe wyleciał do Iranu. W związku z zaistniałą sytuacją zarząd MKS Będzin S.A. nie podejmuje na razie żadnych działań związanych z pozyskaniem nowego zawodnika na jego miejsce. Szczegółowe informacje dotyczące całej sytuacji zostaną opublikowane niebawem. Przygotowania zespołu do czwartkowego meczu z Assseco Resovią Rzeszów przebiegają zgodnie z planem.

 

 

 

Źródło: mksbedzin.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY