Dejan Vinčić przedłużył kontrakt z radomianami

Dejan Vinčić przedłużył kontrakt z radomianami

245
0
PODZIEL SIĘ

Słoweński rozgrywający Dejan Vinčić, podpisał dwuletni kontrakt z drużyną Cerrad Czarnych Radom. Dla doświadczonego zawodnika będą to kolejne dwa sezony spędzone w zespole z Radomia. „Bardzo się cieszę, że Dejan chce kontynuować swoją karierę w naszym klubie” – powiedział szkoleniowiec radomian, Robert Prygiel.

 

Kolejne dwa lata w Radomiu

 

Dejan Vinčić kontrakt z Cerradem Czarnymi Radom podpisał przed startem sezonu 2017/2018, ale początek rozgrywek nie był dla niego udany. Doświadczony rozgrywający z powodu kontuzji opuścił początek plusligowych rozgrywek i dołączył do drużyny dopiero w drugiej części sezonu. Z meczu na mecz siatkarz podnosił poziom i coraz lepiej zgrywał się z zespołem, co dawało mu statuetki MVP. Dzisiaj włodarze Cerradu Czarnych Radom ogłosili, że Dejan Vinčić pozostanie w zespole na kolejne dwa lata. „Bardzo się cieszę, że Dejan chce kontynuować karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia naszą jakość organizacyjną oraz sportową. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie  oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty w nadchodzącym sezonie” – podkreśla pierwszy trener radomskiego zespołu, Robert Prygiel.

 

 

W Radomiu jak w domu

 

Dejan Vinčić miał już okazję występować w PlusLidze, ale jego przygoda z PGE Skrą Bełchatów nie trwała długo i siatkarz szybko znalazł nowego pracodawcę. Przed rozgrywkami 2017/2018 zawodnik postanowił wrócić do Polski i wybrał ofertę klubu z Radomia. „Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że przedłużyłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie na nowe wyzwania, jakie czekają nas w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele, jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli” – powiedział słoweński rozgrywający.

 

 

Źródło: wksczarni.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY