Czas Siatkówki patronem medialnym Beskidzkiej Plaży!

Czas Siatkówki patronem medialnym Beskidzkiej Plaży!

557
0
PODZIEL SIĘ

Nie samą siatkówką halową i Ligą Światową Polska stoi. Niedawno informowaliśmy Was, że nasza redakcja objęła patronatem medialnym turniej Plaża Open. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że nie zwalniamy tempa i specjalnie dla Was będziemy również na Beskidzkiej Plaży. Cztery turnieje, cztery miasta, tysiąc emocji. Startujemy już w ten piątek!

 

Wielki powrót do źródeł

 

Beskidzka Plaża nie jest nową inicjatywą. W latach 2000–2006 były to międzynarodowe turnieje siatkówki cieszące się w Bielsku-Białej ogromną popularnością. W rozgrywkach chętnie uczestniczyli siatkarze z polskich klubów oraz reprezentacji kraju. Warto tu wspomnieć, że ostatnią edycję turnieju wygrał znany z parkietów PlusLigi Paweł Rusek.

 

Po sześciu latach Urząd Miejski w Bielsku-Białej przerwał organizację turnieju, by dziś – po kolejnych dziewięciu – powrócić z nim w wielkim stylu. Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ” oraz firmy BDB Event. Beskidzka Plaża powraca jako cykl turniejów siatkówki plażowej dla każdego.

 

Miasta gospodarze beskidzkiego turnieju piłki siatkowej

 

Nazwa turnieju zobowiązuje, poszczególne turnieje będą się rozgrywać w miastach zlokalizowanych w Beskidach. Są to kolejno: Kęty, Cieszyn, Andrychów oraz najbardziej kojarzona z turniejem miejscowość, czyli Bielsko-Biała.

 

Te miasta od lat są związane z siatkówką, dlatego nie dziwi fakt, że właśnie tam odbędą się rozgrywki. Publiczność z pewnością dotrzyma kroku organizatorom i tłumnie przybędzie na widownię w oczekiwaniu na pokaz dobrej gry siatkarskiej.

 

Uczestnicy turnieju Beskidzka Plaża

 

Najważniejsza wiadomość brzmi: na turniej zgłosić może się każdy, ponieważ ma on charakter otwarty. Jednak ze względów organizatorskich liczbę miejsc ograniczono do 24 par męskich oraz 16 żeńskich. Organizatorzy nie przewidują żadnych kwalifikacji – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Inicjatywa godna uwagi

 

Redakcja Czasu siatkówki wychodzi z założenia, że warto wspierać każde przedsięwzięcie popularyzujące aktywne spędzanie czasu oraz siatkówkę. Właśnie dlatego będziemy obecni na Beskidzkiej Plaży. Bądźcie czujni i śledźcie nasz serwis – będziemy relacjonować turniejowe wydarzenia!

 

Poniżej prezentujemy Wam szczegółowy terminarz turniejów

29-31.05.2015 – Kęty – Teren OSiR obok Hali Sportowej
05-07.06.2015 – Cieszyn
14-16.08.2015 – Andrychów – Plac Mickiewicza
21-23.08.2015 – Bielsko-Biała – Pływalnia „Start”

 

 

Dodatkowe informacje znajdziecie również na Facebooku (https://www.facebook.com/BeskidzkaPlaza?fref=ts) oraz stronie internetowej (www.beskidzkaplaza.pl)

BRAK KOMENTARZY