Bydgoszczan czeka pracowity wrzesień

Bydgoszczan czeka pracowity wrzesień

120
0
PODZIEL SIĘ

Siatkarze Chemika Bydgoszcz 1 sierpnia rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka na początku będą trenować na własnym obiekcie, a we wrześniu rozegrają serię meczów kontrolnych, które mają sprawdzić aktualną formę zawodników i dać sztabowi szkoleniowemu materiał do analizy.

 

2 sierpnia bydgoszczanie odbyli pierwszy oficjalny trening w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka szlifują formę na plusligowe rozgrywki, które rozpoczną się w połowie października. Na początku siatkarze Chemika Bydgoszcz będą trenować na własnym obiekcie, a na wrzesień zostały zaplanowane mecze kontrolne, które mają pomóc w zbudowaniu optymalnej formy. Ponadto sztab szkoleniowy będzie mógł sprawdzić różnorodne warianty taktyczne oraz uzyskać materiał do analiz, aby wyciągać wnioski i przygotować wiele gotowych strategii gry.

 

Wrześniowy kalendarz bydgoszczan został wypełniony turniejami towarzyskimi. W dniach 7-8 września podopieczni trenera Jakuba Bednaruka zagrają we Włoszczowej, gdzie ich rywalami będą siatkarze Cerradu Czarnych Radom, MKS-u Będzin oraz GKS-u Katowice. Tydzień później zawodnicy Chemia Bydgoszcz zmierzą się z Treflem Gdańsk, PGE Skrą Bełchatów oraz Netzhoppers KW. W dniach 20-22 września gracze z Bydgoszczy wezmą udział w IX Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w Suwałkach, gdzie oprócz gospodarzy zagrają także Indykpol AZS Olsztyn oraz Trefl Gdańsk. Na zakończenie przygotowań podopieczni trenera Jakuba Bednaruka zagrają w turnieju w Solcu Kujawskim, gdzie zmierzą się z ONICO Warszawa, Treflem Gdańsk oraz mistrzem Niemiec, Berlinem Recycling Volleys.

 

Wspomniane wyżej turnieje mają być dla bydgoszczan dobrym przetarciem przed starciem rozgrywek ligowych, w których na inaugurację zmierzą się z mistrzem Polski, PGE Skrą Bełchatów.

 

 

 

Źródło: www.luczniczkabydgoszcz.pl/opracowanie własne

BRAK KOMENTARZY