Steven Marshall nowym przyjmującym Transferu Bydgoszcz

Steven Marshall nowym przyjmującym Transferu Bydgoszcz

772
0
PODZIEL SIĘ

Przygotowania do nowego sezonu ligowego zbliżają się wielkimi krokami. Czas więc na ostatnie transfery klubowe. W drużynie Transferu Bydgoszcz do dziś brakowało już tylko jednego przyjmującego. Zaledwie kilkanaście minut temu na oficjalnej stronie bydgoskiego zespołu pojawiła się informacja, że ostatnim nowym siatkarzem, który dopełni skład, będzie Kanadyjczyk, Steven Marshall.

 

Steven Marshall urodził się dwudziestego trzeciego listopada, dwadzieścia pięć lat temu, w Kanadzie. Siatkarz ma metr osiemdziesiąt dziewięć wzrostu i waży siedemdziesiąt dziewięć kilogramów. Jego zasięg w ataku to 350 cm, natomiast w bloku – 322 cm. Przyjmujący jest jednym z najmłodszych siatkarzy w swojej reprezentacji. Jednak mimo jeszcze młodego wieku, Marshall gra już w seniorskiej kadrze. Kanadyjczyk brał bowiem udział z narodową drużyną w niedawno zakończonej – dwudziestej edycji Ligi Światowej. Ostatecznie w tej prestiżowej imprezie razem ze swoimi kolegami zajął piętnastą lokatę w dywizji II.

 

Według trenera Bena Josephsona, Steven Marshall jest perspektywicznym siatkarzem, który z meczu na mecz jest coraz lepszym: “Steven jest zawodnikiem, który sukcesywnie robi postępy” . Kanadyjski szkoleniowiec podkreślił również, że oprócz niezwykłego talentu siatkarskiego, przyjmujący posiada dobry charakter. Marshall jest otwarty na ludzi i świat. Co w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebne.

 

Reprezentant Kanady będzie czwartym przyjmującym w bydgoskim zespole, a zarazem trzecim obcokrajowcem w całej drużynie. Przyjście  Stevena Marshalla zamknęło skład Transferu Bydgoszcz na zbliżający się sezon 2014/2015. Poniżej prezentujemy listę wszystkich siatkarzy, którzy od października będą bronić barw bydgoskiej ekipy.

 

Skład Transferu Bydgoszcz:

Rozgrywający: Paweł Woicki, Nikodem Wolański
Atakujący: Jakub Jarosz, Łukasz Wiese
Środkowi: Jan Nowakowski, Wojciech Jurkiewicz, Dawid Gunia, Justin Duff
Przyjmujący: Marcin Waliński, Konstantin Cupković, Andrew John Nally, Steven Marshall
Libero: Tomasz Bonisławski, Paweł Stysiał

 

 

 

Autor: Agnieszka Samojedna

 

Źródło: transferbydgoszcz.pl / opracowanie własne

 

BRAK KOMENTARZY