Luigi Randazzo nowym nabytkiem drużyny z Città di Castello

Luigi Randazzo nowym nabytkiem drużyny z Città di Castello

1165
0
PODZIEL SIĘ

Młody przyjmujący, Luigi Randazzo, w przyszłym sezonie będzie bronić barw Altotevere Città di Castello Pallavolo.

 

Warto przybliżyć historię tego zawodnika. Luigi Randazzo niedawno skończył 20 lat, a na swoim koncie ma występy w takich klubach jak Cucine Lube Banca Marche Macerata w latach 2010-2013 oraz Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia w ubiegłym sezonie. Teraz przyszedł czas na zmiany i w zbliżających się rozgrywkach będziemy mogli zobaczyć go grającego w barwach Altotevere Città di Castello.

 

Obiecujący przyjmujący występował wcześniej w młodzieżowej reprezentacji Włoch, jednak w tym roku Mauro Berruto powołał go do kadry włoskiej na jubileuszową XXV edycję Ligi Światowej. Mogliśmy go często zauważyć na boisku w fazie grupowej tego turnieju i już teraz wielu uważa, że za kilka lat Randazzo może stać się filarem włoskiej reprezentacji.

 

Dyrektor sportowy Altotevere Città di Castello, Valdemaro Gustinelli, podkreśla, że transfer 20-letniego przyjmującego może okazać się niezwykłą inwestycją. Zaznacza, że sprowadzenie Luigi’ego Randazzo do klubu było jednym z jego celów i bardzo się cieszy, że mu się to udało. Przyznaje, że Włoch jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników, dlatego z całą pewnością pomoże zespołowi osiągnąć zamierzone cele. Z decyzji zadowoleni są nie tylko włodarze klubu, ale także kibice.

 

Luigi Randazzo nie kryje swojej radości. Podkreśla, że zdecydował się na grę w tym zespole, ponieważ jest to dobry klub. Ma nadzieję, że nowy trener da mu szansę grać jak najczęściej w przyszłym sezonie. Przyznaje, że wybór był łatwy i nie musiał się długo zastanawiać nad tym jaki kierunek obrać.

 

 

 

Autor: Iwona Stach

 

Źródło: www.altoteverecittadicastello.it

 

BRAK KOMENTARZY