Kish Island: Kantor/Łosiak lepsi od Francuzów

462
0

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak jako jedyna polska para występują w turnieju Kish Island. Reprezentanci Polski zmagania w zawodach rozpoczęli już wczoraj, a dzisiaj w swoim drugim spotkaniu pewnie pokonali francuską parę Lioseau/Gauthier-Rat. Biało-czerwoni jeszcze dzisiaj o 9.50 polskiego czasu zagrają kolejny mecz.

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak pewnie rozpoczęli spotkanie z francuską parą Lioseau/Gauthier-Rat, na przerwie technicznej prowadząc 12:9. Po obowiązkowym czasie reprezentanci Polski dopisali do swojego konta kolejne „oczka” (14:9) i nie pozwalali rywalom dojść do głosu (16:10). Para z Francji zdobyła kilka punktów pod rząd, ale skuteczna gra biało-czerwonych nie pozwoliła im odrobić strat. Sytuacja zmieniła się dopiero w końcówce, kiedy Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zanotowali przestój (19:17), ale przełamali się i zakończyli seta na swoją korzyść (21:17).

Drugą odsłonę zdecydowanie lepiej otworzyła para Lioseau/Gauthier-Rat, która zapewniła sobie prowadzenie już w pierwszych akcjach (7:4). Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zbliżyli się do rywali (6:8) i już po chwili to oni byli w lepszej sytuacji (10:9). Biało-czerwoni po przerwie technicznej powiększyli swoje prowadzenie (14:11) i utrzymywali je bez większego problemu (17:15). W końcówce Piotr Kantor i Bartosz Łosiak ponownie odskoczyli rywalom (19:16) i utrzymując koncentrację, zakończyli na swoją korzyść również drugiego seta (21:19).

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak już o 9.50 zagrają kolejne spotkanie w Kish Island.

Kantor/Łosiak – Lioseau/Gauthier-Rat 2:0 (21:17, 21:19)

Źródło: informacja własna