Altotevere Cittŕ di Castello pozyskało nowych siatkarzy

Altotevere Cittŕ di Castello pozyskało nowych siatkarzy

439
0
PODZIEL SIĘ

Włoska drużyna Altotevere Cittŕ di Castello podpisała kontrakt z dwoma nowymi siatkarzami. Tym razem w Serie A zagrają estońscy zawodnicy – atakujący Renee Teppan oraz środkowy Andre Aganits.

 

Atakujący w poprzednim sezonie występował w BIGBANK Tartu zdobywając mistrzostwo Estonii, natomiast środkowy reprezentował niemiecki TV Ingersohll Buhl, zajmując czwarte miejsce siatkarskiej Bundesligi. Andre Aganits jest bardzo szczęśliwy, że może zagrać we Włoszech. Chce zrobić wszystko, by jego gra pomogła drużynie i uszczęśliwiła kibiców. Jego klubowy kolega Renee Teppan także od zawsze marzył, by zostać częścią włoskiej „rodziny”. Od dziecka pragnął, by zagrać w Serie A i da z siebie wszystko, aby pomóc swojej nowej drużynie.

 

Dyrektor sportowy Valdemar Gustinelli jest zadowolony z dokonanego transferu. Zarówno Teppan jak i Aganits są zdolnymi zawodnikami, którzy mają nie tylko talent, ale są także pracowici. Osiągnięcia jego nowych zawodników robią wrażenie i ma nadzieję, że przyczynią się oni do sukcesu włoskiej drużyny.

 

 

 

Autor: Julia Jankowska

 

Źródło: www.legavolley.it

 

BRAK KOMENTARZY